Vandaag werd in Onstwedde gevierd dat de eerste schop voor de glasvezelaansluitingen in de gemeenten Stadskanaal en Westerwolde de grond in ging.

Namens onze gemeente was wethouder Goziena Brongers – Roffel aanwezig. Namens onze vereniging waren Elizabeth Westendorp en Henk Arnoldus aanwezig.

De aannemer (Euronet Infratechniek) gaf aan dat de verwachting is dat het hele gebied voor het einde van het jaar is aangesloten. Voor de sectie waar Mussel deel van uit maakt is de verwachting dat rond de vakantieperiode de aansluitingen aangelegd zijn.

De aannemer gaf verder aan dat alle adressen in het gebied van te voren een brief krijgen wanneer er waar gegraven gaat worden, dus waar overlast zal ontstaan. De adressen waar daadwerkelijk glasvezel moet worden aangelegd, worden zowel per mail als per brief geïnformeerd over de planning voor hun adres.